PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 128 / ID: 207310)

Cudny Kaktus czeka na Ciebie! :)

Kaktus to bardzo przyjacielski, kontaktowy, nad wyraz energiczny, średniej wielkości psiak, któremu, niczym powietrze, do życia potrzebny jest człowiek!

Niestety, los powiódł psa najpierw do gminnej przechowalni a potem do schroniska. Zamknięcie w kojcu to dla niego prawdziwa kara i istne więzienie.
Kaktus to takie duże dziecko, ciągle by biegał, szalał, bawił się i przytulał. Wpatrzony w pracowników schroniska i wolontariuszy, jak w chodzące obrazki, dałby się poćwiartować w maciupeńkie kawałeczki za możliwość przytulenia, obcowania z nimi, za głaski, mizianka, wspólne spacery i rozmowy (o, tak - bo Kaktus słucha ludzkiego głosu i się komunikuje!). Kaktusek bez ludzi czuje się niczym, to człowiek nadaje sens jego życiu. Tymczasem za kratami kojca jest odizolowany, samotny, smutny i nie ma co począć ze swoimi wielkimi pokładami energii :( Odzyskuje wigor na wybiegu dla psów, gdzie biega, bawi się i szalej z towarzyszami niedoli.

Jest śliczny - troszkę może po dalekich przodkach terierkowaty, z krótkim ogonkiem, z ładną pszeniczno-rudawą, nieco szorstką sierścią :)

Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto zabierze fantastycznego Kaktuska do domu i uczyni go szczęśliwym psem! :)

Kaktus przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna - pomożemy w transporcie do nowego, dobrego domu.

(rok ur. ok. 2015)
Dane kontaktowe
606 507 829
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:Kaktus
Wiek:młody
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:15.07.2020
Termin ważności:60 dni (do 13.09.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Beania
statystyka
Dzisiaj: 12.08.2020 (Wednesday), 08:51:37 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera