PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 198 / ID: 195401)

Ciciuś czeka na dom

CICIUŚ
URODZONY : 2016
KASTRACJA: tak
ODROBACZENIE: tak
SZCZEPIENIE: tak
Ciciuś trafił do fundacji po tym jak jego poprzedni
właściciele zrzekli się go, bo nie potrafili mu zapewnić odpowiedniej opieki. Przed trafieniem do nas kot nigdy nie był u weterynarza :(
W fundacji kocurek został odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Mieszka obecnie w domu tymczasowym, w którym czeka na adopcję.
O Cicuśu da się pisać tylko w superlatywach, każdy kto się nim choć przez chwilę opiekował bez wahania to potwierdzi. To bardzo otwarty na ludzi, przystojny, energiczny i mądry kocur. Nowym ludziom bez wahania wskakuje na kolana. Reaguje na swoje imię.
Lubi zabawę, szuka towarzystw innych kotów, w domu tymczasowym stosunki z innymi kocimi rezydentami układają mu się dobrze. Jego radosne usposobienie wniesie słońce do czyjegoś życia. Będzie doskonałym towarzyszem dla osoby, która lubi dostawać od zwierzaka dużo uwagi. Cicuś nikomu nie pozwoli czuć się samotnym!
Ciciuś ma dobry apetyt i opanowaną kuwetkę
Szukamy dla Ciciusia kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem i/lub oknami, w którym kocurek zamieszka już na zawsze

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1NQp2gsvpYwpFmqA4cYovReHomBvsILMvuRD-rowlP3qVCwrroQoF3aeQ), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony - zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
Dane kontaktowe
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta - adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30- 20:00)
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Ciciuś
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:19.05.2020
Termin ważności:60 dni (do 18.07.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik mahob
statystyka
Dzisiaj: 04.07.2020 (Saturday), 04:09:57 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera