PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 72 / ID: 201363)

Calico - cudowna kotka dla cierpliwych

Calico ma nieco ponad rok i zapewne wiele przeżyć za sobą. Musiała mieć amputowaną tylną łapę, jednak wydaje się wcale tym nie przejmować. Doskonale radzi sobie w domu. Jest towarzyską kotką, która stara się cały czas krążyć przy człowieku. Zawsze pierwsza wita ludzi przy drzwiach. Uwielbia głaskanie pod bródką. Nie pogardzi także zabawą, choć nie jest typem sportowca. Calico nie lubi zmian, długo adaptuje się do nowej sytuacji. Doskonale odnajdzie się jako jedynak w domu. Obecnie mieszka w domu tymczasowym w stadzie kotów. Nie spoufala się z innymi kotami, ale je toleruje (Dołączenie kotki do stada wymaga doświadczenia w tym obszarze lub postępowania według naszych wytycznych.).
Calico jest odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. Jest zdrowa i wolna od FIV i Felv. Posiada czipa. Bez problemu korzysta z kuwety.
Dane kontaktowe
Zapraszamy do kontaktu w sprawie adopcji:
tel. 607 185 660 (Magda) - jeśli nie odbieram proszę o smsa
Kot przebywa w Głogowie (dolnośląskie). Istnieje możliwość transportu. Obowiązuje procedura adopcyjna (ankieta, wizyta, umowa).
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Calico
Wiek:młody
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:16.11.2019
Termin ważności:45 dni (do 31.12.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 20.11.2019 (Wednesday), 07:40:34 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera