PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 678 / ID: 183363)

Bunia i Wiolek- ok. 11 mies. kociaki do pokochania!

Bunia i Wiolek zostali odłowieni w lesie wraz z siostrą gdy mieli ok. 5 tygodni, kociaki były zupełnymi dzikusami. Trafiły do lecznicy na Białołękę, gdzie spędziły blisko 2 miesiące, leczone na koci katar. Ich siostra znalazła nowy dom, ta dwójka traciła niestety miejsce w lecznicy. Koteczki trafiły do DT na Ursynowie, gdzie w domowych warunkach czekają na nowe domy.

Oba kociaki są śliczne, charakterologicznie jednak zupełnie inne ;) Bunia (z czarnym noskiem) - jest bardziej ufna i trochę spokojniejsza. Świetnie dogaduje się z psem, bawią się razem, piesek ją wylizuje, podgryza, jest przyjaźń. Podchodzi do ręki, daje się głaskać, nie drapie, nie gryzie. Będzie z niej pieszczoch!

Wiolek (z różowym noskiem)- to indywidualista, nie domaga się takiej porcji głasków jak jej siostra. Bardzo ciekawski, odważny, ale troszkę zdystansowany do człowieka. Długo nie chciał zaprzyjaźnić się z psem (co manifestował syczeniem i wymierzaniem łapek w psi pyszczek), ale z czasem ich relacje się poprawiły. Generalnie nie przeszkadza mu obecność psa dopóki pies nie próbuje nawiązać z nim kontaktu, lepiej czułby się w domu bez psa. Nie koniecznie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi. Człowiek go interesuje głównie wtedy gdy to Wiolek zainicjuje kontakt lub gdy opiekun ma jedzonko w rękach ;)
Oba kotki są bardzo żywiołowe, biegają, bawią się, rozrabiają, jak to dzieciaki.
Mają ok. 11 miesięcy, są po pierwszym szczepieniu, przed nimi kolejne szczepienia, chipowanie oraz kastracja.

Chcemy znaleźć kociakom domy najlepsze z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY KOTÓW DO DOMÓW WYCHODZĄCYCH I BEZ ZABEZPIECZEŃ (NA BALKON I OKNA)

Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując kota, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Kota nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz sterylizacja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Koty
Rasa:europejskie
Płeć:ona i on
Imię:
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:20.03.2019
Termin ważności:7 dni (do 27.03.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 21.03.2019 (Thursday), 15:37:07 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera