PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 446 / ID: 183363)

Bunia i Wiolek- ok. 7 mies. kociaki do pokochania!

Bunia i Wiolek zostali odłowieni w lesie wraz z siostrą gdy mieli ok. 5 tygodni, kociaki były zupełnymi dzikusami. Trafiły do lecznicy na Białołękę, gdzie spędziły blisko 2 miesiące, leczone na koci katar. Ich siostra znalazła nowy dom, ta dwójka traciła niestety miejsce w lecznicy. Koteczki trafiły do DT na Ursynowie, gdzie w domowych warunkach czekają na nowe domy.

Oba kociaki są śliczne, charakterologicznie jednak zupełnie inne ;) Bunia (z czarnym noskiem) - jest bardziej ufna i trochę spokojniejsza. Świetnie dogaduje się z psem, bawią się razem, piesek ją wylizuje, podgryza, jest przyjaźń. Podchodzi do ręki, daje się głaskać, nie drapie, nie gryzie. Będzie z niej pieszczoch!
Wiolek (z różowym noskiem)- to indywidualista, nie domaga się takiej porcji głasków jak jej siostra. Bardzo ciekawski, odważny, ale troszkę zdystansowany do człowieka. Długo nie chciał zaprzyjaźnić się z psem (co manifestował syczeniem i wymierzaniem łapek w psi pyszczek), ale z czasem ich relacje się poprawiły. Generalnie nie przeszkadza mu obecność psa dopóki pies nie próbuje nawiązać z nim kontaktu, lepiej czułby się w domu bez psa. Nie koniecznie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi. Człowiek go interesuje głównie wtedy gdy to Wiolek zainicjuje kontakt lub gdy opiekun ma jedzonko w rękach ;)
Oba kotki są bardzo żywiołowe, biegają, bawią się, rozrabiają, jak to dzieciaki.
Mają ok. 3,5-4 miesięcy, są po pierwszym szczepieniu, przed nimi kolejne szczepienia, chipowanie oraz kastracja.

Chcemy znaleźć kociakom domy najlepsze z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY KOTÓW DO DOMÓW WYCHODZĄCYCH I BEZ ZABEZPIECZEŃ (NA BALKON I OKNA)

Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując kota, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Kota nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz sterylizacja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Koty
Rasa:europejskie
Płeć:ona i on
Imię:
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:18.01.2019
Termin ważności:7 dni (do 25.01.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 20.01.2019 (Sunday), 19:19:30 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera