PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 2,997 / ID: 176761)

Budrys szuka domu na ostatnie lata swojego psiego życia

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 22.07.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
BUDRYS - ma za sobą długie życie i pewnie było ono całkiem przyzwoite, ale starość już mu się nie udała. Kiedyś zachorował poważniej, ale nie na tyle poważnie, aby właścicielka go nie wyleczyła. Ale teraz właścicielka mówi: jego choroba przeszła na mnie. Właścicielka ma żal. Nie chce widzieć Budrysa w domu, choć przez całe życie był pełnoprawnym członkiem rodziny. Właścicielka mówi do Budrysa: - Przykro mi piesku, skończyło się. Właścicielka mówi sąsiadom: - oddajcie go do schroniska, albo gdziekolwiek.
Budrys nie wie, że rzekomo jest winien chorobie swojej pani. Nie rozumie, czemu nie może wchodzić do domu. W małym ogródku ustawiono mu budę, ale nie jest przyzwyczajony do korzystania z niej. Na spacery wyprowadzają go sąsiedzi: na nich młodnieje w oczach, bo jest dzielnym psem i wciąż łasym na życie. Budrys obdarza przyjaźnią wszystkich, którzy przychodzą go nakarmić, wyprowadzić, pogłaskać. Ale ci: wszyscy mają swoje sprawy, swoje zwierzęta i przede wszystkim nie mają czasu.
Budrys jest starym psem, przed nim już pewnie niedużo. Ale nie chce pogodzić się ze wzruszeniem ramion człowieka, który przez naście lat był dla niego najważniejszy na świecie i na "przykro mi piesku, skończyło się".
Ma ok. 14 lat. Został mu rok czy dwa. Trudne lata, bo tak naprawdę nie ma nikogo przy sobie.
Dane kontaktowe
600 700 812
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:Budrys
Wiek:senior
Województwo:zachodniopomorskie
Miasto:Koszalin
Data dodania:23.05.2018
Termin ważności:60 dni (do 22.07.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik yamaha310
statystyka
Dzisiaj: 16.01.2019 (Wednesday), 03:46:14 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera