PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 758 / ID: 124951)

Bucio- cudowny przyjaciel da każdego!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 17.01.2017, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
W ramach naszej pracy oprócz zajmowania się zwierzętami bezdomnymi, kontrolujemy również dobrostan zwierząt podczas interwencji. Taka kontrola miała miejsce w domu, gdzie do niedawna mieszkał Bucio. Tamtego dnia potwierdziły się wszystkie najgorsze fakty zawarte w treści zgłoszenia. Wszechobecny bałagan i obecność psich odchodów w każdym zakamarku mieszkania. Psy przejęły władzę w domu, którego do tej pory nigdy nie opuściły. Bezustannie zamknięte w czterech ścianach dodatkowo walcząc z doskwierającą im chorobą. Padaczka i towarzyszące jej ataki przysporzyły im wiele cierpienia. Chociaż w czasie jego pobytu u nas objawy choroby nie wystąpiły należy liczyć się z tym, że mogą wystąpić. Trudno uwierzyć, że w takich warunkach przebywały psy. Trudniej uwierzyć, że wraz z nimi mieszkała ich właścicielka. Sama potrzebowała pomocy stąd nie dziwne, że nie mogła zapewnić jej swoim zwierzętom. Wszyscy jesteśmy ludźmi, nie wstyd jest prosić o pomoc w chwilach kiedy powodzi nam się gorzej. Nie warto zamykać się przed światem równocześnie robiąc krzywdę bezbronnym. Bucio przez te lata przyzwyczaił się do swojego losu. Jest bardzo oddany a uczucie ze strony ludzi znaczy dla niego więcej niż można sobie wyobrazić. Krzywe ząbki i wierny wzrok, tak w paru słowach można opisać Bucia. Taka jego uroda, najważniejsza jest akceptacja. Nic w tej kwestii zmienić się nie da. Zmienić za to można schroniskowy boks na domowy, ciepły kąt. O takiej możliwości Bucio bardzo dobrze wie i z miłą chęcią wykorzysta ją przy najbliższej okazji.


Bucio przebywa pod opieką OTOZ Animals Schronisko w Starogardzie Gdańskim
Piesek jest zaszczepiony i odrobaczony.
Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: (58) 560 99 31 lub 668 046 572
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Hermanowska 24 83-200 Starogard Gdański
strona schroniska: www.schroniskosard.pl
Dane kontaktowe
Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: (58) 560 99 31 lub 668 046 572
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Hermanowska 24 83-200 Starogard Gdański
strona schroniska: www.schroniskosard.pl
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:pomorskie
Miasto:Starogard Gdański
Data dodania:10.01.2017
Termin ważności:7 dni (do 17.01.2017)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Woolontariusz
statystyka
Dzisiaj: 21.07.2017 (Friday), 13:41:17 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera