PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 3,011 / ID: 162479)

Bleki pies z charakterem szuka odpowiedzialnego opiekuna

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 24.06.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Bleki czarny jak heban, młody w wieku ok 3 lat, z różowym ozorem na wierzchu i rozwianymi wiatrem uszami. W oku figlarny błysk, ogon wywija radosne młynki. Bleki został uratowany przed koszmarnym schroniskiem. Jest bardzo wesołym i energicznym psiakiem. Bardzo lubi spacery i zabawę. Lgnie do człowieka przepada za jego towarzystwem i pieszczotami. Bleki ładnie umie chodzić na smyczy, potrzebuje nie tylko miłości, ale również konsekwencji w postępowaniu. Z osobami dorosłymi rozumie się fantastycznie, przysmaki wcina z prędkością światła, zaś wygłupy na trawie w towarzystwie człowieka jawią Mu się niczym najlepsza rozrywka świata. W takich momentach drapanie po tyłeczku może się wcale nie kończyć. Odradzamy adopcję Blekusia do dzieci poniżej15 roku, ponieważ potrafi skakać na człowieka a jest bardzo silnym psem. Próbujemy z nim nad tym pracować jednak potrzeba na to czasu. Bleki bardzo nie lubi zmian dlatego też przed adopcją konieczne jest zapoznanie. Człowieku, jeśli jesteś dorosły, konsekwentny, a przede wszystkim kochający labradorowate czworonogi być może Bleki czeka właśnie na Ciebie!
Dane kontaktowe
507-415-468, 602-655-64
Gatunek:Psy
Rasa:Labrador mix
Płeć:on
Imię:Bleki
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:17.06.2020
Termin ważności:7 dni (do 24.06.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:tak
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:bez dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Katerina81
statystyka
Dzisiaj: 08.07.2020 (Wednesday), 02:31:41 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera