PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 2,332 / ID: 172307)

Bilbo - kociak znaleziony na śmietniku szuka domku!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 22.03.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Bilbo to najprawdopodobniej ofiara braku sterylizacji, która kończy się zabijaniem lub wyrzucaniem niechcianych miotów. Został bowiem znaleziony razem z innymi kociakami jako 2- tygodniowy osesek.... na śmietniku w jednej z podwarszawskich gmin. Niestety jego rodzeństwo nie miało tyle szczęścia co on, bo nie przeżyli. Sam Bilbo miał ogromne szczęście, bo w zasadzie przypadkowa pomoc przyszła w ostatnim momencie... na poranionym i wycieńczonym maluszku muchy zaczęły już składać jaja. Widok był przerażający.

Na szczęście osoba, która znalazła kociaki, nie została obojętna na ich krzywdę i od razu zabrała je do weterynarza. Ten potwierdzil, że tylko Bilbo udalo się przeżyć. Dla takiego malucha trzeba było znaleźć zastępczą człowiekową mamę i tak właśnie maleńki kocurek trafił do nas.

Bilbo ma od początku ma wielką wolę życia. Bez problemu załapał jedzenie z butelki, i gdy tylko zaczął lepiej pełzać, dzielnie się przemieszczał, by skorzystać z kuwetki. Jako 4-tygodniowy maluch próbował już sam jeść. I trzeba przyznać, że Bilbo wciąż ma baaaardzo duży apetyt!

Teraz jest fantastycznym łobuziakiem o rozbrajającym spojrzeniu. W domu tymczasowym, w którym mieszka, szybko zaprzyjaźnił się z innymi tymczasami: Krecikiem, Dalią i Malwą i szaleje z nimi, ile tylko starczy sił w łapkach. Bilbo uwielbia wszystkie piłki, myszki, piórka, ale chyba najbardziej kocha czerwoną, laserową kropkę. Nawet gdy jest już skrajnie zmęczony, na jej widok dostaje nowej porcji energii!

Wychowany przez człowieka kocurek kocha wszystkich i wszystko. Kiedy chce spać, zawsze musi wtulić się chociaż kawałkiem w ukochanego człowieka. W ostateczności, gdy człowieki nie są akurat dostępne, wtula się w innego kota. I od razu włącza swój głośny "traktorek".

Bilbo to po prostu kot idealny! Potrzebuje człowieków, którzy zadbają o dużą ilość przytulanek! I oczywiście takiego domu, w którym jest już inny młody kot. Nie nadaje się na pojedynczego kota w domu.

Umaszczenie: bure z białymi skarpetkami
Urodzona: ok. 01.06.2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy felv: ujemne
Testy fiv: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: jeszcze nie
Do domu z dziećmi: tak
Relacje z kotami: uwielbia inne koty, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=687834171407790
Dane kontaktowe
WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy - zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/
Gatunek:Koty
Rasa:Europejska
Płeć:ona
Imię:Bilbo
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:20.02.2018
Termin ważności:30 dni (do 22.03.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik dtkocialapka
statystyka
Dzisiaj: 23.03.2018 (Friday), 02:21:05 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera