PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 32 / ID: 227313)

BULI - kochany, wyjątkowy psiak szuka dobrego domu

BULI - odebrany interwencyjnie, nigdy nie kochany, prosi o szansę i dom!
Buli trafił pod naszą opiekę w ostatniej chwili. Zabrany w największe mrozy, stał przypięty ciężkim łańcuchem do dwóch spróchniałych desek... Pilnował rozpadającej się szopy... Właściciel alkoholik często zapominał go nakarmić, a jak karmił to dawał mu same kości :( W bardzo ciężkim stanie Buli został zabrany do lecznicy. Buli ma blizny na pysku, z pewnością był szczuty innymi psami :( Miał naprawdę ciężkie życie :( Teraz Buli jest już bezpieczny w hoteliku pod Warszawą. Uczy się życia w rodzinie i socjalizuje z resztą stada. Psiak jest bardzo spokojny, zrównoważony i wdzięczny za każdy miły gest. Chociaż mieszkał w budzie od pierwszego dnia trzyma czystość w domu. Jest bardzo spragniony uwagi i atencji człowieka. Podchodzi nieśmiało do opiekunów i prosi o uwagę. Bardzo ważny jest dla niego kontakt z człowiekiem, widać że mu tego brakowało i chce nadrobić teraz stracony czas. Do innych psów Buli jest łagodny, dogaduje się z nimi bez większych problemów. Psiak ma obecnie ok. 5 lat. Wygląda jak mix rottweilera z jamnikiem ;) Waży ok. 27 kg. To cudowny, kochany psiak, który bardzo potrzebuje domu i miłości :)

Chcesz go adoptować? Zadzwoń!
Kontakt w sprawie adopcji: 692 347 958

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:BULI
Wiek:dorosły
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Data dodania:05.08.2022
Termin ważności:60 dni (do 04.10.2022)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 19.08.2022 (Friday), 03:21:26 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera