PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 45 / ID: 196919)

BETINEK-piękny duży kocur po przejściach-obecnie zdrowy, gotowy do adopcji

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 11.08.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Przedstawiamy kotka Betinka, zwanego u nas także Avatarem, który trafił pod nasza opiekę w dość ciężkim stanie. Był bardzo zaniedbany, jego skóra była pełna pasożytów.

Miał poważne zmiany skórne, prawdopodobnie błąkał się po ulicach od dłuższego czasu i nikt nie udzielił mu dotychczas pomocy.

Obecnie, po miesiącu leczenia, Betinek jest zdrowym kotkiem z coraz piękniejszą okrywą, grubiutki i czyściutki.

Betinek na razie nie jest najmilszym kotkiem, swój "charakterek" ma, ale z pewnością, w domu, mając więcej przestrzeni, będzie spokojny, rozluźniony, szczęśliwy.

Betinek zdecydowanie boi się psów. Widać od razu, że miał z nimi złe doświadczenia. Syczy, prycha, nie chce psa blisko siebie.

Kotek ma wielki apetyt. od kiedy wyzdrowiał nawet zaczął trochę grymasić, ale jako, że był kotkiem w bardzo kiepskim stanie, chcieliśmy go trochę po-rozpieszczać :)

Betinek jest czystym zwierzakiem, potrafi korzystać z kuwety. Ma około 2-3 lat, waży około 4 kg, to jego właściwa masa ciała.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.


Profilaktyka:
Kotek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy i coraz piękniejszy. Nie ma już żadnych wyłysień na ciele.

Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.
Dane kontaktowe
793993779
Gatunek:Koty
Rasa:EUROPEJSKA
Płeć:on
Imię:BETINEK
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:KRAKÓW
Data dodania:12.06.2019
Termin ważności:60 dni (do 11.08.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:tak
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Racławice91
statystyka
Dzisiaj: 19.08.2019 (Monday), 21:37:05 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera