PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 81 / ID: 208265)

BERTA - kochana, łagodna, pozytywna sunia szuka domu

BERTA - cudowna, łagodna, wesoła sunia szuka najlepszego domu!
Berta trafiła pod nasze skrzydła niedawno. Jako szczeniak trafiła do jednego z najgorszych i najcięższych schronisk w Polsce. Bez spacerów, bez wolontariatu... Dzięki zbiegowi okoliczności zmieniła miejsce pobytu i tam wypatrzyła ją wolontariuszka. Jej historia jest o tyle smutna, że Berta to bardzo młoda sunia. Ma 1,5 roku, a ponad rok już zmarnowała na siedzenie za kratami. Nie mogłyśmy jej tak zostawić! Berta została zabrana do domowego hoteliku, w którym bardzo szybko się odnalazła :) Sunia jest bardzo wesoła, otwarta i pozytywna. Jest łagodna i karna, szybko uczy się, o co chodzi w relacji człowiek-pies. W hoteliku nadrabia stracone dzieciństwo. Uwielbia szaleć i bawić się z innymi psami. Jest niekonfliktowa, dogaduje się zarówno z innymi psami, jak i suniami. Sunia jest średniej wielkości, waży ok. 18 kg. Potrafi chodzić na smyczy. Człowieka kocha najbardziej na świecie, bardzo potrzebuje miłości i kontaktu z opiekunką :) W sumie Berta kocha cały świat :)
Do adopcji zostanie wydana zaczipowana, odrobaczona i zaszczepiona.
Sunia mieszka obecnie w domowym hoteliku w Łowiczu.

Jeśli chcesz dać mu dom?
Zadzwoń: 609 212 748

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:BERTA
Wiek:młody
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Data dodania:02.07.2020
Termin ważności:60 dni (do 31.08.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 12.08.2020 (Wednesday), 08:57:18 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera