PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 33 / ID: 196990)

BAXTER - kochany, 2-letni psiak marnuje się w schronisku PILNE

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 11.08.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
BAXTER - w schronisku jest od niedawna, może kilkanaście tygodni. Musiał mieć kiedyś dom, bo wyprowadzony z boksu zachowywał się bardzo spokojnie i naturalnie. Nie panikował na widok smyczy, inne psy totalnie go nie interesowały. Baxter potraktował nasze spotkanie jak wyjście na spacer, więc zakładamy, że wcześniej ktoś poświęcał mu czas. Ale coś poszło nie tak i psiak trafił do schroniska. Baxter to fajny, wesoły i otwarty na nowe przyjaźnie psiak. Ludzi kocha całym sobą, wie co to mizianie i że ludzkie ręce mogą służyć do miziania i drapania za uchem. Dlatego w trakcie sesji zamiast pozować wolał przytulać się do opiekunki i cały czas chciał wejść jej na kolana Widać uznał, że z człowiekiem mu do twarzy i warto robić mu zdjęcia w duecie. Baxter jest młodym psem, ma ok. 2 lat, jest średniej wielkości. Dał nam się poznać jako normalny, zrównoważony psiak. Poza boksem Baxter to cudowny i kochany pies, ale odprowadzony do boksu zamyka się w sobie i wyraźnie smutnieje. Widać, że bardzo brakuje mu własnego człowieka i rąk do głaskania.
Psiak znajduje się obecnie w schronisku w woj. łódzkim.
Kontakt w sprawie adopcji 609 212 748
Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy, kojca bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:BAXTER
Wiek:dorosły
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Data dodania:12.06.2019
Termin ważności:60 dni (do 11.08.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 19.08.2019 (Monday), 21:33:22 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera