PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 22 / ID: 204200)

Arianna czeka na dom

ARIANNA
ur. czerwiec 2019
odrobaczanie: tak
szczepienie: tak
kastracja: tak

Arianna trafiła do nas wraz z czwórką swojego rodzeństwa, gdy mieli koło dwóch miesięcy. Początku życia nie mieli prostego - nie dość, że musieli walczyć z robaczycą, to jeszcze szybko okazało się że chorują na panleukopenię... Na szczęście dzieciaki okazały się bardzo waleczne i cztery siostry przeżyły tą straszną chorobę. Obecnie koteczka jest już okazem zdrowia.
Arianna absolutnie uwielbia towarzystwo innych kotów - ociera się o swoich kocich towarzyszy w domu tymczasowym, zachęca ich do zabawy, przytula się podczas snu i myje im uszy Na pewno nie nadaje się na kocią jedynaczkę i najchętniej wydalibyśmy ją jako towarzystwo do kociego rezydenta lub w dwupaku z innym podopiecznym.
Do ludzi niestety kotka jest mocno nieśmiała - nie boi się człowieka, lecz woli zachować bezpieczny dystans. Ociera się o nogi podczas podawania posiłków, lecz za głaskaniem zdecydowanie nie przepada.
Bardzo chętnie bawi się wszelkiej maści piłeczkami, da się też skusić opiekunowi na wspólną zabawę wędką.
Koteczka nie grymasi przy miseczkach, bezbłędnie korzysta też z kuwetki.

Szukamy dla Arianny domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem - jeśli jest), który otoczy ją opieką i cierpliwie poczeka aż zaufa nowemu opiekunowi.
Dane kontaktowe
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa - teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:ona
Imię:Arianna
Wiek:młody
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:16.01.2020
Termin ważności:60 dni (do 16.03.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik mahob
statystyka
Dzisiaj: 20.01.2020 (Monday), 07:41:19 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera