PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 74 / ID: 205620)

Aladyn czeka na dom

ALADYN
URODZONY: maj 2017
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
KASTRACJA: tak
Aladyn trafił do fundacji wraz z siostrą Yennefer, koty dzielą dom tymczasowy, gdzie czekają na adopcję.
Aladyn to kot spryciarz, który wie czego chce. Miłośnik kwiatów - interesują go wszystkie kwiatki a najbardziej te ozdobne kolorowe. Zwinny jak pantera, ciekawski i sprytny- sam sobie otwiera szafki i drzwi, bardzo lubi pić prosto z kranu. Jego królestwem jest łózko, gdzie spędza większość czasu. Uwielbia zabawy z wędką, nie boi się obcych, potrafi też być bardzo przytulaśny.
Aladyn i Yennefer są łakomczuchami - wszystko im smakuje. Yennefer ma bardziej subtelny gust i potrafi czasem odmówić kiełbaski. Za to Aladyn zje wszystko, zawsze mu mało i zazwyczaj swoją porcje zjada szybciej od siostry, żeby zdążyć jej trochę zabrać. Ogólnie w stosunku do Yennefer jest dość dominujący. Kociaki się lubią ale też często ze sobą walczą - chyba w myśl zasady “kto się lubi ten się czubi". Ogólnie bardzo kontaktowe futrzaki, można sobie nawet z nimi “pogadać" w kocim języku. Swoje potrzeby załatwiają tylko w kuwecie- nigdy nie zdarzyło im się nasikać gdzieś indziej.
Szukamy dla Aladyna niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepszą opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1NQp2gsvpYwpFmqA4cYovReHomBvsILMvuRD-rowlP3qVCwrroQoF3aeQ), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony - zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
Dane kontaktowe
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta - adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Aladyn
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:11.05.2020
Termin ważności:60 dni (do 10.07.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik mahob
statystyka
Dzisiaj: 29.05.2020 (Friday), 09:05:54 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera