PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 257 / ID: 192215)

APEL PSICH SENIORKÓW

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 01.02.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Kochani! Jesteśmy psimi seniorkami mieszkającymi w Przytulisku w Busku-Zdroju. Nasz azyl wkrótce zostanie zamknięty... co wówczas stanie się z nami? Psami, których nikt nie chce?
Mamy swoje lata i swoją historię. Nie biegamy już po łące szybko jak sarenki, a schody czasem bywają wielkim wyzwaniem. Ale mimo wszystko marzymy o tym, by zaznać jeszcze domowego ciepła. Jesteśmy starsi, a tym samym mądrzejsi i doświadczeni życiem. Nie traktuj nas jakbyśmy byli już jedną łapką za tęczowym mostem. Daj nam szansę, a w końcu poczujemy się lepiej i zdrowiej. Tu gdzie mieszkamy nie mamy warunków na godną jesień życia. A wkrótce stracimy i to... Zabierając nas do siebie ratujesz nam życie, pamiętaj!

Z nadzieją na lepszy los: Kaja, Sufler i Zgryzio.

PS. W naszym likwidowanym bidulu mieszkają już tylko starsze psiaki, zadzwoń bądź napisz do naszych opiekunek i zapytaj o nas, o seniorki z Buska-Zdroju. One nas znają i opowiedzą Ci o nas wszystko! Jeśli będzie potrzeba zawiozą nas nawet na koniec świata!

Tel: 601 245 643 lub 668 332 546
adres mejlowy: adoptuj.przygarnij@gmail.com

SUFLER MA DOM!- 10-12 lat, bardzo łagodny, spokojny, kontaktowy i towarzyski - musi zamieszkać w domu z ogrodem lub w bloku z windą, akceptuje inne psy, suczki i koty. PIES MARZENIE.

KAJA - 12 lat, nieśmiała ale bardzo łagodna i cichutka, ładnie chodzi na smyczy, akceptuje inne psy, w schronisku mieszka od 11 lat... ZBYT DŁUGO.

ZGRYZIO - 9-10 lat, kontaktowy i towarzyski, pewny siebie psiak, doskonale wie, że zasługuje na lepszy los. Obecnie to NAJMNIEJSZY pies w Przytulisku.
Dane kontaktowe
Tel: 601 245 643 lub 668 332 546
adres mejlowy: adoptuj.przygarnij@gmail.com
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:ona i on
Imię:
Wiek:starszy
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:03.12.2019
Termin ważności:60 dni (do 01.02.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik AsiaBusko
statystyka
Dzisiaj: 29.02.2020 (Saturday), 12:51:41 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera