PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 2,447 / ID: 190046)

9 letni Tarys szuka domu z ogródkiem!

Tarys został porzucony jak wiele innych psów. Nie wiemy dlaczego, co skłoniło właściciela żeby porzucić swojego przyjaciela. Znaleźliśmy go w miejskiej przechowalni w opłakanym stanie. Nasz wolontariat otoczył Tarsyka opieką weterynaryjną zapewniliśmy mu schronienie w psim hoteliku.

Tarys to ok. 9 letni psiak, który tak wiele złego doświadczył w swoim krótkim życiu. W jego pięknych oczach widać zmęczenie i brak jakiejkolwiek nadziei na lepsze jutro...

Tarysek fizycznie czuje się świetnie. Niestety Tarysek ma nawracającą nużycę, która może się nasilać na wiosnę i jesień.
Ale czy to jest powód aby go nie pokochać?
Tarys odpowiednio prowadzony ma szansę na to aby choroba nie wróciła. A nawet jeśli wróci to Tarysek jest tak samo kochany nawet jak ubędzie mu trochę sierści.

Szukamy mu domku z ogrodem, w którym będzie mógł sobie biegać, może spać w boksie na podwórku. Najlepiej jakby trafił do domu nawet ze starszą zrównoważoną suczką. W hoteliku zaprzyjaźnił się 9 letnią Babi i można powiedzieć że są nierozłączni.


NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!
Dane kontaktowe
503 783 622
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Tarys
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:05.08.2020
Termin ważności:7 dni (do 12.08.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 12.08.2020 (Wednesday), 05:07:27 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera