PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 1,368 / ID: 197488)

4-letni JOGI cudowny pies czeka na troskliwych opiekunów

Jogi wiele już przeszedł w swoim 4 letnim życiu. Jego przeszłość niewątpliwie odbiła się piętnem na jego psychice. Już 2 razy zawiódł go człowiek. Raz stracił dom z powodu pojawienia się dziecka w rodzinie, za drugim razem gdy w życiu opiekunki pojawił się nowy mężczyzna.

Ze złamanym sercem, rozbity i zdezorientowany zamieszkał w hoteliku w Łodzi. Początki nie były łatwe, Jogi był załamany, próbował uciekać, rzucał się na psy, nie nawiązywał kontaktu z opiekunką. Potrzebował czasu żeby się otrząsnąć i przede wszystkim potrzebował zrównoważonego opiekuna i stabilnej sytuacji, a o to w ostatnim czasie w poprzednim domu było ciężko.

Najgorsze już za nim, znów zaczyna ufniej patrzeć w przyszłość i powoli rozgląda się za nowym domem. Potrzebuje zrównoważonego, stanowczego opiekuna i spokojnego domu.
To zdecydowanie pies jednego człowieka, gdy zaufa to już na zawsze! Jest wiernym i oddanym towarzyszem. W relacjach ze swoją opiekunką z hoteliku jest naprawdę super psem!

Jest grzeczny, posłuszny, uwielbia się przytulać i być głaskany. Do obcych podchodzi jeszcze nieufnie i bywa zazdrosny o opiekunkę. To nie jest pies dla każdego, ma silny charakter, potrzebuje stanowczego prowadzenia, kogoś kto zechce z nim pracować.
Przeszedł kurs psa towarzyszącego , zna podstawowe komendy. Jest energiczny, bystry, chętnie uczy się nowych rzeczy. Z innymi psami w hotelu raczej się dogaduje, biegają razem po ogrodzie. Na hotelowe koty reaguje obojętnie.

Jogi odżył w hoteliku. Szuka domu, który już nigdy go nie zawiedzie, bo przecież ile rozczarowań może znieść psie serce? Ile razy można "sklejać" rozbitego psa....
Jogi nie jest dużym psem, sięga przed kolana, jest pięknie umaszczony i ma śliczne dłuższe futro. Waży ok. 15 kg. Ma aktualną profilaktykę, jest zachipowany i wykastrowany.
Nie nadaje się do domu z dziećmi i Joguś pokocha całym sobą kobieca opiekunkę. Nie ufa jeszcze mężczyznom.

Chcemy znaleźć Jogiemu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !
Dane kontaktowe
607 288 895 piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:on
Imię:Jogi
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:19.11.2019
Termin ważności:45 dni (do 03.01.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 20.11.2019 (Wednesday), 07:54:03 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera