PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 62 / ID: 197914)

2-miesięczny kociak szuka domu!

Gyros to kotek w wieku ok 2 miesięcy "wyłowiony" z olsztyńskich ulic w wieku 6-7 tygodni. Nie znał wtedy człowieka, bał się go i uciekał. Po dwóch tygodniach w Domu Tymczasowym nabrał odwagi i zrozumiał, że człowiek może dać coś więcej niż miskę z wodą i rewanżuje się tym samym. Sam inicjuje kontakt, wskakuje na kolana, do łóżka. Bawi się głównie z kotami, ale zaczyna robić pierwsze kroki w stronę psów. Idealnie korzysta z kuwety. Początkowo zdarzyły się "wypadki" spowodowane raczej stresem, bo nasze koty bardzo agresywnie początkowo do niego podeszły.
Obowiązuje umowa adopcyjna ze schroniskiem w Olsztynie (w tym obowiązek kastracji w odpowiednim wieku) - proszę się nie martwić, umowa nie gryzie. Pomożemy ze wszystkimi formalnościami. Często jeżdżę do Olsztyna i nie jest to problem, żeby przewieźć taką umowę. Gyros jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany, testy FIV/FeLV negatywne.
Aktualnie kot przebywa w domu tymczasowym w Dębogórzu. Możemy dowieźć go w okolice Trójmiasta i Olsztyna. Proszę pytać, na pewno coś zorganizujemy.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie kociaka z tymczasową opiekunką: 530 439 164 lub amurdzii@gmail.com
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:on
Imię:Gyros
Wiek:bardzo młody
Województwo:pomorskie
Miasto:Gdynia
Data dodania:21.07.2019
Termin ważności:45 dni (do 04.09.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 23.07.2019 (Tuesday), 06:04:59 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera