PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 227 / ID: 191398)

2 mies. uroczy Napoleon szuka domu!

Napi (w chwilach powagi zwany Napoleonem) nie miał łatwego startu w życiu. Przyjechał do nas wraz z rodzeństwem z Podlasia, maluszki urodziły się w chlewiku, były dokarmiane przez starszą Panią, która trafiła do szpitala, psiaki zostały same.Obecnie cała czwórka jest już zabezpieczona w DT na Pradze Północ, gdzie czekają na własne domki i uczą się zasad panujących w domu.
Każdy z braci jest inny, zarówno z umaszczenia jak i charakteru, ale wszyscy są kochani i przeuroczy. Uwielbiają ludzi, są spragnieni kontaktu i czułości.

Napi jest największy z braci i najodważniejszy z całej czwórki, można powiedzieć że to on rządzi w tym stadzie ;) Jest bystry, ciekawski, wszystko go interesuje.
Napi będzie wspaniałym przyjacielem, jeśli tylko ktoś obdarzy go mądrą miłością.

Napi został odrobaczony, zachipowany i raz zaszczepiony na choroby zakaźne. Obecnie ma ok. 2 miesięcy i docelowo nie będzie dużym psem (mama miała ok. 13kg).

Chcemy znaleźć Napiemu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.


NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !
Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
piesnazakrecie@o2.pl
607288895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa koniecznie z imieniem psa)
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:on
Imię:Napi
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:20.02.2019
Termin ważności:7 dni (do 27.02.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:-
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 22.02.2019 (Friday), 12:27:36 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera