PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 219 / ID: 195332)

2,5 mies. sunieczki czekają na domy!

Ara, Era i Ira to 3 siostry, które trafiły do nas na kilka dni przed świętami z Podlasia.

Maluszki mają ok. 2,5mies. i mimo kiepskiego startu w życiu są fajnymi, socjalnymi szczeniakami.

-Ara- największa z siostrzyczek, waży 4,4kg, jest wspaniale umaszczona ;) To zdecydowanie indywidualistka, chadza własnymi ścieżkami. Jednocześnie jest spragniona uwagi i towarzystwa ze strony opiekuna, lubi być blisko np. drzemać przy butach opiekunki. Ma cielęce, maślane i głębokie spojrzenie - łatwo nawiązuje kontakt wzrokowy i absolutnie rozczula swoimi oczkami :)

Ara przebywa w DT w Józefowie k Otwocka, pozostałe siostrzyczki mieszkają w DT na warszawskiej Białołęce.

-Era- jest najmniejsza z całej trójki, waży 3,5kg. Od Iry odróżnia się białymi skarpetkami. Mimo niewielkich gabarytów jest największym łobuziakiem i rozrabiaką, wszystko ją ciekawi i interesuje. Chętnie wyrusza na wyprawy w poszukiwaniu skarbów, zaczyna aportować i widać że to sprawia jej ogromną radość. Era pierwsza wyskakuje przed szereg gdy jest w grupie, jednak w kontakcie z człowiekiem sam na sam zbliża się powolutku i ostrożnie. Ma spojrzenie łobuzi ary- rozszalałe i zainteresowane wszystkim dookoła ;)

-Ira - waży 4kg, jest najspokojniejsza z sióstr, zrównoważona. Bardzo lubi się przytulać do opiekuna i szybciutko rozpływa się w objęciach. Jednak w zabawie z siostrami potrafi pokazać się jako rozrabiaka ;) Ma takie głębokie i smutne spojrzenie.

Maluszki są bardzo bystre, szybko się uczą. Pięknie opanowały naukę czystości na podkłady. Są niezwykle kontaktowe i ufne. Dzień spędzają na zabawie, eksploracji otoczenia wokół i na spaniu. Śpią bardzo dużo w ciągu dnia.

Sunie zostały dwukrotnie odrobaczone, zabezpieczone na pchły i kleszcze oraz zachipowane. Przed nimi pierwsze szczepienia profilaktyczne. Docelowo będą pieskami średniej wielkości- raczej przed/pod kolana.

Obowiązuje procedura adopcyjna. Nie wydajemy psów do budy i na łańcuch.
Dane kontaktowe
607288895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:ona
Imię:
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:21.05.2019
Termin ważności:7 dni (do 28.05.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 23.05.2019 (Thursday), 09:52:37 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera