PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 521 / ID: 171202)

10 miesięczna Hela do pokochania od zaraz :)

Hela to 10 miesięczne kocie dziecko. Przebywa w DT na warszawskiej Pradze. Helusia okazała się bardzo proludzką koteczką.. Jest urocza i ciekawska, gadająca i mrucząca. Uwielbia zabawy z wędką, bieganie w tunelu i zabawy z pluszowymi myszkami. Jest żywą, młodą kotką, lubi inne koty i wspólne zabawy. Domaga się dawki pieszczot i głasków od Człowieka. Będzie drobną kotką. Poszukujemy dla Heli domu, który lubi młode, aktywne kotki, najlepiej jakby mogła zamieszkać z innym kotem, ale nie jest to warunek konieczny.

Hela została odrobaczona i zaszczepiona

Hela trafiła pod skrzydła wolontariatu spod warszawskiej wsi. Nie miała tam dobrego życia. Była bardzo wychudzona i przeszła koci katar. Dzięki opiece wolontariuszki Hela już jest wyleczona i gotowa do adopcji :).

Chcemy znaleźć kotu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Nie wydajemy kotów do domów wychodzących.
Dane kontaktowe
660 764 113 piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Koty
Rasa:europejska
Płeć:ona
Imię:Hela
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:24.05.2018
Termin ważności:7 dni (do 31.05.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 26.05.2018 (Saturday), 17:46:29 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera