PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 362 / ID: 208438)

1,5 roczna KOLA szuka domu z 2-gim zrównoważonym psem

Kola to 1,5 roczna dziewczynka, której człowiek zafundował koszmar. Wyrzucona na wsi w trakcie pierwszej cieczki doświadczyła głodu, strachu i napastliwości wiejskim psów. Nikt nie pomógł temu przerażonemu psiemu dziecku.

Rany w psychice powoli się goją. Niestety Kola potrzebuje dużo czasu by zaufać nowo poznanej osobie. Szukamy jej domu z ogrodem z 2-gim zrównoważonym psem. Sunia nie nadaje się do mieszkania w bloku jako psia jedynaczka. Była podjęta próba adopcji, ale niestety sunia z powodu braku ufności do Człowieka nie pozwala sobie przypiąć smyczki, by wyjść na spacer. Jest niestety sunią bardzo skrzywdzoną przez Człowieka. Przed swoją tymczasową opiekunką otworzyła już swoje serduszko.

Szukamy jej doświadczonego opiekuna przed którym również się otworzy, a psi kompan w rodzinie na pewno jej w tym pomoże. Nowy opiekun tej przeuroczej dziewczynki musi wiedzieć, że aby zdobyć jej serce, a przede wszystkim zaufanie potrzebna jest cierpliwość. Kola w swoim tempie musi zaufać i jak już komuś zaufa to całym swoim serduszkiem. Niestety sunia nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Kola utrzymuje w domu czystość, nie piszczy i nie szczeka zostawiona w domu. Jest żywiołową panienką, która nieraz zbyt energicznie okazuje radość. Jest bardzo inteligentną sunią. Na spacerach pilnuje się właściciela i psich przyjaciół, a odwołana ładnie wraca. Fajnie bawi się piłką, przeciąga linkę.

W obecnym DT mieszka z dwoma psami i kotami i dogaduje się z nimi dobrze. Kola została odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH !
Dane kontaktowe
660 764 113 piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:Kola
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:08.08.2020
Termin ważności:21 dni (do 29.08.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 10.08.2020 (Monday), 01:05:03 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera